Açıklama

Gigaset DE410 IP PRO

Daha fazla özellik, daha fazla kolaylık

5 satırlık siyah/beyaz ekran
kolay kullanım için 5 yönlü navigasyon tuşu
6 SIP Hesap
Olağanüstü HDSP ses sitemi
Daha fazla özellik, daha fazla kolaylık
Bu telefon DE310 IP'den birkaç ekstra özelliğin ve ayarların eklendiği bir telefondur. Aydınlatmalı ve ayarlanabilen görüntüsüyle neredeyse her açıdan okunması kolay bir navigasyona sahiptir. Daha fazlası, standart özelliklerin haricinde eklenen ekstra özellikler ile telefonunuzdan daha çok şey alabileceksiniz. Örneğin, Programlanabilir tuşlarla önemli kontaktlarınıza ulaşmak kolaylaşacak ve anında uygun olup olmadıklarını görebileceksiniz. Hızlı ve ergonomik navigasyonuyla diğer özellikleri ve doğru telefon numaralarını kolaylıkla bulabileceksiniz. Önceden kurabileceğiniz tuşlarla, DE410 IP PRO'yu özel genişletme modülü sayesinde geliştirebilirsiniz.. Yüklenmesi, kurulum sihirbazı ile kolay ve hızlıdır.

7 programlanabilir tuş
Önemli kontaktlarınızı programlanabilir tuşlarıyla kolayca depolayabilmeniz sayesinde, DE410 IP PRO ile bir daha asla önemli telefon numaralarınızı aramak zorunda kalmayacaksınız. Ayrıca, en kısa sürede kimin müsait olup olmadığını öğrenebileceksiniz. 
Büyük Ayarlanabilir Görüntü
Bazen masanıza düşen ışıktan rahatsız olabilirsiniz ya da oturmak yerine ayakta durmak zorunda kalabilirsiniz. Bu durumlarda ekranı görmek standart telefonlarda zor olabilir. Ayarlanabilir 5 sıra görüntü özelliği sayesinde ışık nasıl olursa olsun telefon görüşmesi yapmanıza izin verir.
Geniş ve büyük tuşlar
Daha fazla elverişli mi olmak istiyorsunuz? ZY700 PRO geliştirilmiş modülü ayrı bir şekilde mevcut ve size 7 extra tuşa sahip iki set sağlıyor. But setleri, kolayca depolamaka, düzenlemek ve kontraklarınızı aramak için kullanabilirsiniz.
Olağanüstü Ses Kalitesi 
HD ses kalitesi ile uzaklıklar kısalıyor. Net ses iletme özelliği ile telefonda konuşurken, sanki konuştuğunuz kişi sizinle aynı odadaymış gibi duymanıza sebep olur. DE410 IP PRO size olağanüstü ses kalitesini sunar. 
Duvara Monte Edilebilir
Herkesin bir çalışma masası olmayabilir, bu yüzden telefonu duvara asmak da güzel bir seçenek olabilir. Dükkanlarda, garajlarda, otellerde ve mutfaklarda vb. mekanlarda duvara monte edebilirsiniz. Kurumu kolaydır.

Yorumlar

Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.

Bize Ulaşın

 •  

  Örnek Mah. Şehit Cahar Dudayev Cd.

  No: 54/6 Ataşehir/İSTANBUL

 •  

  +90 216 345 22 88

  +90 212 709 22 88

 •  

  info@aykomiletisim.com

  info@fortelsantral.com

Çalışma Saatlerimiz

 • Pazartesi - Cuma........09:00 - 18:00
 • Cumartesi........10:00 - 14:00
 • Pazar - Kapalı

kredi kartları

http://cms-joomla-help.com/