Hakkımızda

Aykom İletişim, Elektronik iletişim sistemleri sektöründe faaliyet göstermek üzere 2000 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Telekomünikasyon ürünlerini kurumsal firmalar ve son kullanıcılara en iyi şekilde kullandırmayı, teknolojik gelişmeleri takip ederek kurumlara daha iyi bir iletişim altyapısı oluşturmayı hedeflemiştir. Kurumların, taleplerinin en iyi şekilde değerlendirilmesi ile doğru iletişim ürünlerini seçmesini, iletişim ürünlerinden en iyi ve doğru biçimde yararlanılmasını sağlamayı ilke edinmiş. Dürüst çalışma prensibiyle sektörde bini aşkın firma tarafından tercih edilmiş olan Aykom İletişim, başta İstanbul olmak üzere ülke genelinde birçok firmaya gönderdiği ürünlerle başarısını tescillemiştir.

Aykom İletişim, hedefleri, ilke ve prensipleri doğrultusunda sizlere daha iyi hizmet edebilmek için çalışmalarına hızla devam edecektir.

HİZMETLERİMİZ

Yerinde servis hizmetleri ; işletmelerin taleplerine göre arızaların giderilmesi ya da ilave birtakım çalışmaların yapılmasıdır. Bu süreç, işletme yetkililerinin servisimize ulaşmasından sonra, arızanın ya da yapılacak ilave çalışmanın durumuna göre belirlenecek bir zamanda işletilir. Teknik servis personelimiz talebe cevap vermek amacıyla işletmeye belirlenen sürede yerinde teknik destek vermek için ulaşır.


Telefonda ve uzaktan destek hizmetleri ; işletmelerin servisimize telefonla ulaşması ile birlikte teknik personelimizin, arızanın ya da talebin durumuna göre, arayan yetkiliye telefonda programlama yaptırması ile sorunun çözülmesi ya da talebin yerine getirilmesi çalışmasıdır. Ayrıca santralinde sorun oluşan kurumların santral sistemine uzaktan bağlanılarak yapılan çözümlemeleri de kapsamaktadır.


Bakım anlaşması hizmetleri ; işletmelerde bulunan telekomünikasyon sistemleri ve buna bağlı donanımlar ile kablo altyapısı belirlenen şartlar doğrultusunda yapılan sözleşme ile servis ve danışmanlık hizmetleri konusunda garanti altına alınmış olunur. Bu sözleşme şartları, kurumda kullanılan altyapıya göre hazırlanarak donanım (parça) hariç ya da donanım dahil olarak yapılabilmektedir. Aykom İletişim ile kurumlar arasında yapılan sözleşme ile kurumlar hafta içi 08:30-19:00, hafta sonu 09:00-14:00 saatleri arasında servisimizden destek alabilmektedir. Ayrıca acil durumlar için 24 saat ulaşılabilecek gsm numaraları da sözleşmelerde belirtilmektedir.

 

 

www.aykomiletisim.com  -  www.fortelsantral.com  

Fortel Teknik Servisi, Fortel IP Santral, Karel Servisi, Multitek Servisi

Bize Ulaşın

 •  

  Örnek Mah. Şehit Cahar Dudayev Cd.

  No: 54/6 Ataşehir/İSTANBUL

 •  

  +90 216 345 22 88

  +90 212 709 22 88

 •  

  info@aykomiletisim.com

  info@fortelsantral.com

Çalışma Saatlerimiz

 • Pazartesi - Cuma........09:00 - 18:00
 • Cumartesi........10:00 - 14:00
 • Pazar - Kapalı

kredi kartları

http://cms-joomla-help.com/